ПРО НАС

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Логотип-jpg-196x62-1.jpg ТзОВ «Елкор» на ринку алмазного інструменту з 2000 р. і за цей час ми стали одним з провідних виробників правлячого алмазного інструменту на західній Україні. За роки своєї діяльності ми змогли зарекомендувати себе як надійний і постійний партнер таких солідних споживачів алмазного інструменту, як: ПрАТ «СКФ Україна», м.Луцьк, АТ «ХАрП», м.Харків та інших малих і середніх підприємств по всій Україні.

Наявність власного виробничого приміщення із сучасним обладнанням та устаткуванням, де працюють кваліфіковані фахові спеціалісти, дає можливість виготовляти в найкоротші терміни бездоганний алмазний інструмент першокласної якості та надійності. Для виготовлення алмазного інструменту ми використовуємо тільки якісну, правильної форми природну та синтетичну алмазну сировину без сколів, раковин, тріщин або будь-яких інших дефектів. Інструмент виготовляємо згідно затверджених ГОСТ та ТУ, а також за індивідуальними кресленнями замовника. При виготовленні алмазного інструменту враховуються всі конкретні побажання і потреби клієнта і, в кінцевому результаті, наш інструмент нічим не поступається закордонним аналогам, лише ціною…

На підприємстві діє гнучка система знижок на виготовлений інструмент, практикується виготовлення та відправка пробних одиничних зразків за власний рахунок. Надаємо послуги по відновленню алмазного інструменту, а також купуємо алмазні відходи від використаного інструменту.

Окрім алмазного інструменту власного виробництва у нас в наявності завжди є алмазні круги, чашки, надфелі, пасти, ельборові круги тощо провідних українських виробників. На підприємстві налагоджено тісний зв’язок з кур’єрськими службами доставки вантажів, тому, замовлений інструмент прибуде до Вас в найкоротший термін і в будь-яку точку на карті.

Свою діяльність ми здійснюємо згідно Ліцензії МФУ за № 522866 від 26.07.2010 р.

Система менеджменту якості підприємства сертифікована AFNOR Certification і відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2015 згідно Сертифікату № 2020/85925.1 від 14.02.2020 р.

Скористайтесь нашими послугами і оцініть всі переваги та бездоганність виготовленого інструменту один раз і вже вдруге ніщо не змусить Вас довго зволікати з прийняттям рішення щодо вибору постачальника.

      Ми працюємо і вдосконалюємося для Вас!      

                                        З повагою і надією на взаємовигідну співпрацю, директор ТзОВ “ЕЛКОР” Леонід Маринкевич

СЕРТИФІКАТ ISO 9001:2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *