ПОСЛУГИ

Виробникам гравірувальних верстатів (Алмаз, Граніт, Гравер, Сауно, Master, Diamond та інших) пропонуємо співпрацю по наданню послуг на виготовлення і поставку алмазних гравірувальних голок для різьби по каменю різних модифікацій та каратності з метою комплектації вищезазначених гравірувальних верстатів відповідними алмазними голками.

За роки своєї діяльності ми зрозуміли, що виготовити і реалізувати алмазний інструмент – це половина справи, а от прослідкувати за «життям» виготовленого інструменту – ось що буде гарантією нашого професіоналізму. Тому, наше підприємство готове надавати додаткові послуги по відновленню однокристального алмазного інструменту методом його перепайки або підогранки. В найкоротші терміни наші досвідчені спеціалісти проведуть необхідну реставрацію інструменту і він відпрацює з такою ж віддачею як і новий, і так – до повного його зносу.

В процесі відпрацювання алмазного інструменту утворюються відходи алмазних кристалів, з якими споживачі, подеколи, не знають, що робити. Ми готові викупити такі відходи на взаємовигідних умовах і знайти їм відповідне застосування у подальшому виготовленні алмазного інструменту. Перелік інструменту, який ми виготовляємо, постійно збільшується, відповідно зростають наші можливості і професіоналізм.

Скористайтеся нашими послугами  і відчуйте всі переваги та якість виготовленого нами алмазного інструменту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *