Алмазний інструмент для правки абразивних кругів

До даної групи алмазного інструменту відноситься наступний інструмент:

1. Алмазні олівці

Алмазні олівці, в залежності від розташування в них алмазів, виготовляються згідно ГОСТ 607-80 наступних типів: Ц (01) – з алмазами, розміщеними ланцюжком вздовж осі олівця; С (02) – з алмазами, розміщеними шарами; Сф (03) – з алмазами, розміщеними на сферичній поверхні; Н (04) – з неорієнтованим розміщенням алмазів.

2. Алмази в оправах

Алмази в оправах призначені для правки шліфувальних кругів прямого і фасонного профілю. Алмаз в оправі являє собою алмазний кристал, закріплений в стальній державці. Алмази в оправах виготовляються згідно ГОСТ 22908-78 і, в залежності від форми державки, бувають чотирьох типів: тип І – циліндричні; тип ІІ – циліндричні з головкою; тип ІІІ – конічні; тип ІV – різьбові.

3. Бруски алмазні

Алмазні бруски призначені для правки абразивних кругів на шарошліфувальних верстатах і виготовляються згідно ОН 037-58-67.

4. Різці алмазні для профілювання черв’ячних абразивних кругів

Алмазні різці призначені для профілювання черв’ячних шліфувальних кругів на зубошліфувальних верстатах. Виготовляються згідно ГОСТ 17368-79 в двох виконаннях.

5. Голки алмазні

Алмазні голки призначені для правки однониткових різьбошліфувальних кругів і являють собою оброблений алмаз, закріплений в металічній державці. Виготовляються голки згідно ГОСТ 17564-85.

6. Ролики алмазні прямого профілю

Алмазні ролики призначені для автоматичної правки шліфувальних кругів по копіру за допомогою спеціальних правлячих приспосіблень на операції шліфування корінних і шатунних шийок колінчатих валів в автомобільній і тракторній промисловості. Ролики виготовляються згідно ГОСТ 16014-78.

Comments are closed.