Алмазні пасти та інструмент для кінцевих робіт

До даної групи алмазного інструменту відносять наступну продукцію:

1. Пасти алмазні

Алмазні пасти застосовуються під час виконання робіт по доводці і поліруванню твердих сплавів, металу, кераміки, неметалічних матеріалів, кварцу та каміння підвищеної твердості. Також алмазні пасти використовуються при виготовленні пресформ, мікрошліфів, деталей паливної апаратури, медичного інструменту і т.д. Пасти виготовляються із природних або синтетичних алмазів мазеподібної і твердої консистенції, можуть змиватися водою або/і органічними розчинниками. В залежності від зернистості алмазного порошку в пасті її забарвлюють у відповідні кольори (фіолетовий, червоний, голубий, зелений, жовтий). Виробництво пасти здійснюється згідно ГОСТ 25593-83.

2. Шкірка, стрічка алмазні

Алмазна шкірка застосовується під час обробки жолобів кілець підшипників та сталі, виготовляється зернистістю від АСМ 7/5 до АС 100/80, шириною 20, 40, 50, 80, 100 мм і довжиною від 50 до 1800 мм. Виробництво шкірки здійснюється згідно ТУ2-037-9-69. Алмазна стрічка використовується при обробці деталей хімічної апаратури  та виготовляється розміром 1910х100 мм.

3. Бруски алмазні ручні

Даний вид алмазних брусків призначений для ручної обробки твердосплавного інструменту: притирці деталей твердосплавних штампів, доводки ріжучих кромок різців, обробки фасок фрез, оснащених твердим сплавом та ін. Бруски виготовляються із синтетичних і природних алмазів різної зернистості та форми (плоскі, плоскі двосторонні, радіусні, круглі, кутові, трьохгранні). Виробництво брусків здійснюється згідно ГОСТ 16595-84.

4. Надфілі алмазні

Алмазні надфілі призначені для слюсарної обробки деталей з матеріалів високої твердості (гартована сталь, кераміка, скло, фарфор) та виробів найскладнішої форми, а також доводки ріжучого твердосплавного інструменту без зняття з верстату. Алмазні надфілі виготовляються двох типів: прямі однокінцеві (тупоносі або гостроносі) та вигнуті двохкінцеві (тупоносі або гостроносі) та можуть мати наступну форму: плоскі, квадратні, трьохгранні, трьохгранні рівнобокі, круглі, напівкруглі, ромбічні, ножовочні, овальні та пазові. Виробництво надфілів здійснюється згідно ГОСТ 23461-84.

Comments are closed.